Esentepe mah.İnönü cad.kızılırmak sok.no:5-A Kartal-İST
0531 303 05 47
devyapigyo@gmail.com

BİZ KİMİZ

Tarihe atılan imza

DEV YAPI MÜHENDİSLİK RESTORASYON KİMDİR….

 

HAKKIMIZDA

 

DEV YAPI Olarak kasım  2006 yılında 13 m2 ofiste sıfır sermayeyle mimarlık, Tasarım, restorasyon proje ve uygulamaları alanında hizmete başlayan DEV YAPI firması Bügün İstanbul-İzmir-Ankara illerinde bulunan Ofislerimizle konularında faaliyetlerini Başarıya ulaştırarak Türkiye ve yurt dışında adından başarı ile söz ettirmektedir.

“ÇÖZÜM ODAKLI” bir firma olan DEV YAPI faaliyetlerini;

2011 yılına kadar restorasyon uygulaması alanında türkiyede 3 şubeye çıkarmayı başaran DEV YAPI 2011 yılında büyük  yatırımlarla DGT GROUP şirketlerinin amiral gemisi konumuna gelmiştir.Eski misyonunu tamamlayan DEV YAPI yeni misyonunda Restorasyon eğitimi,mimari tasarım, ahşap uygulama bölümü kurarak tamamen eski eserlerimizin korunmasına yönelik çalışmalara başlamıştır.

Şahıs ve kurumların ihtiyaç duyduğu Şekilde Projeleri üretmek, projelerin uygulamalarını yapmak ve proje ve uygulamalara yönelik danışmanlık hizmetleri olmak üzere üç ana dalda devam ettirmektedir.2015 Yılında 4 ana dalı bünyesine ekleyen DEV YAPI şuanda PORT POSEİDON muğla projesinin yönetimindedir.

  1. RESTORASYON
  2. TASARIM
  3. İNŞAAT VE TAAHHÜT
  4. MOBİLYA ÜRETİM

    DEV YAPI tarafından üstlenilen işler, yapı veya konseptin araştırma, etüd, ve tasarımıyla başlar, kişiye ve işletmeye özgün bir çizgi ile tüm fonksiyonlar en küçük ayrıntısına kadar araştırılarak gerçekleştirilir. Tasarımlarımız Bünyemizde ,5 mimar, 4 restoratör, 4 elektrik mühendisi, 5 inşaat mühendisi ile  ileri inşaat teknolojileri kullanılarak profesyonel bir  yönetim anlayışı ile inşa edilmektedir.

 

indir