Esentepe mah.İnönü cad.kızılırmak sok.no:5-A Kartal-İST
0531 303 05 47
devyapigyo@gmail.com

YATIRIMLAR

Tarihe atılan imza

DEV YAPI MÜHENDİSLİK & RESTORASYON OLARAK EGE BÖLGESİNDE ULUSLARARASI FONLAR İLE EGE BÖLGESİNDE 80 MİLYON DOLARLIK TOPLAM YATIRIM PLANLANMAKTADIR.

2013-PORT POSEİDON MUĞLA

PROJE BÜTÇESİ : 40.MİLYON DOLAR

MİLAS-KAZIKLI


 

2016 PORT YALIKAVAK

BODRUM-YALIKAVAK

Eşsiz Manzaraya sahip bu projede Yalıkavak Geriş Bölgesinde  En güzel Manzarasında sahip 50.000 m2 arazi üzerine kurulan 4 farklı tipte Geleneksel ve Modern Mimariye sahip olacak projenin en Önemlisi 365 gün yaşam olacak bir özlemini duyduğunuz bir mahalle kurulması tasarlanıyor.

DURUMU: PROJELENDİRME-

TAHMİNİ YATIRIM BEDELİ: 20 MİLYON DOLAR,


TARİHİ ESER YAPILARIN ONARIM SPONSORLUKLARI

TÜRKİYE GENELİNDE MADDİ GÜCÜ OLMAYAN VATANDAŞLARIN TARİHİ ESER YAPILARINI “TARİH YENİDEN CANLANIYOR” PROJESİ KAPSAMINDA ÜCRETSİZ DEVLET FONLARI İLE BİRLİKTE ONARILMASINI SAĞLAMAK.

MANİSA KULA /-MUĞLA MİLAS /-İZMİR ALSANCAK /-KARS SARIKAMIŞ /-SİNOP MERKEZ /-MANİSA KULA/-ÇANAKKALE/-SAKARYA TARAKLI /-ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR /-TRABZON AKÇABAT-İSTANBUL ADALAR /-ANKARA

HALEN DEVAM ETMEKTEDİR.

KÖY-KAL PROJESİ

Köy Kalkındırma Platformu

   Şahsen İlk İş Hayatına Başladığım 2007 Yılında 21 Yaşındayken Hedefimde Olan EKO-ÇİFTLİK Kurma Hayalim 2018 Yılında Çanakkale Bayramiç İçte Temellerini Attığım TROYA NATURAL LİFE FARM Markasıyla Ekolojik Çiftlik Projemiz Resmi Olarak Temelleri Atılmıştır.

    İlk Çiftliğimiz Çanakkale İline Bağlı Bayramiç İlçesi Sınırları İçerisinde Karaköy Köyüne Bağlı Kazdağı Tepesinde 8.5 Dönüm Ana Parsel ve Ana parsele Bağlı 22 Dönüm Ekilebilir Alanla Toplamda 33.500 M2 Meyve, Sebze, Endemik Bitki, Lavanta Gibi Bahçeler Oluşturacağız.

      Endemik Bitki Olarak Zengin Olan Kazdağılarında Çiftliğimizde Kurulacak Laboratuvar Ve Koku Odası İle Bu Alanda Akademik Olarak Elde Ettiğimiz Bilgileri Tüm EKOLOJİK Tarım Yapan Çiftliklerle Paylaşarak Ülkemizin Bu Alanda Öncü Ekolojik Çiftliği Olacağız.

    Troya Doğal Yaşam Çiftliğinde  Ülkemizde Sağlık Dışı Tarım Uygulamalarına Karşı ATA TOHUMU- EKOLOJİK Üretim Gibi Kavramları İle ÇİFTLİĞİMİZ “Geçmişimizin Gelecekteki Ekolojik Tarımsal Kalkınma Projesi” Prensibiyle Kısa Adı“KÖYKAL”   OlanKÖY KALKINDIRMA PLATFORMU Kurucusudur.

2016 yılından beri devlet ve tüm üst düzey yöneticilerle bilgi alışverişi sonrasında ortaya çıkan “KÖYKAL”   tarıma yapılacak sivil destek projesi kapsamında Önce pilot köy olarak Bayramiç-Karaköy köyü seçilmiştir. “KÖYKAL”   tamamen köyde üretilen ORGANİK ürünlerin Büyükşehirlere ARACISIZ ulaştırılmasını sağlayarak, köylerde ekilmeyen arazilerin yeniden tarıma açılmasını sağlayacak adımları atmaktır.

“KÖYKAL” olaraken önemli 2.adımımız köylerimizde sağlık eğitim ve ulaşım olarak sorunların çözülmesinde tüm köylere Destek olmaktır.

İDA TİNY HOUSE

Son yıllarda ülkemizde ve dünyada insanların minimalist evlerde yaşama isteği ve doğaya dönüşünü kolaylaştırmak ve bu sektörde müşterilerimize farklı ve uygun evler yaratmak için İDA TİNY HOUSE markası altında yılların tecrübesiyle ARGE çalışmasından sonra üretime başlamıştır.

TREEPLACE MOBİLYA

Babadan oğula geçen bir meslek olarak önceleri kendi 40 yıldır faaliyette bulunan belki de mimarlık temellerimizin atıldığı ahşapla iç içe olmamızın sebebidir. Tarakcılar mobilya olarak devam eden mobilya alanında yatırımlarımız 20 yıldır Eczacıbaşı Vitra -Bocchi -Duravit- İdevit – Artema gibi markalarında tüm mobilya işlerini yapmaktadır.

2007 yılında restorasyon alanında yatırımlar yaparak ülkemizde sayılı ahşap konusunda kendi bünyesinde imalat yapan firması haline gelmemizi sağlayarak ülkemizde bu konuda ilk firmalarından biridir.